Kancelaria Adwokatów i Radców w GdańskuCelem naszej Kancelarii jest świadczenie kompleksowych usług prawnych najwyższej jakości zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym. Zespół Kancelarii stanowią praktycy z szerokim doświadczeniem, którzy dążą do celu starając się zaproponować każdemu Klientowi optymalne - dopasowane do jego potrzeb rozwiązanie. Naszą domeną jest indywidualne podejście do Klienta i osobisty kontakt, co zapewnia rzetelność i profesjonalny poziom usług.

Kancelaria świadczy profesjonalne doradztwo i usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych. Specjalizujemy się w obsłudze spółek handlowych z branż budowlanej, spedycji, FMCG oraz OZE, a także spółdzielni mieszkaniowych. Kancelaria świadczy również obsługę prawną osób fizycznych w zakresie wszystkich dziedzinach prawa.

Członkowie naszego zespołu, w razie potrzeby, współpracują ze specjalistami zajmującymi się na co dzień takimi dziedzinami prawa, jak prawo bankowe, prawo budowlane, prawo podatkowe, czy prawo penitencjarne, a także z osobami zawodowo zajmującymi się uzyskiwaniem odszkodowań oraz wybranymi notariuszami.