stepniewicz

Radca prawny

Małgorzata Stempniewicz

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim Wydział Prawa i Administracji. Zdobywała doświadczenie podczas współpracy z Kancelariami Adwokatów, Radców prawnych, a także spółdzielnią mieszkaniową oraz podmiotami gospodarczymi. W swojej praktyce specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, w szczególności z zakresu prawa spółdzielczego. Posiada także szeroką praktykę z zakresu prawa administracyjnego, cywilnego oraz dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Biegle włada językiem angielskim.

widulinska

Radca prawny

Katarzyna Widulińska

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim Wydział Prawa i Administracji, a także studia podyplomowe z zakresu Controllingu w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Zdobywała doświadczenie podczas współpracy z podmiotami gospodarczymi z branży budowlanej oraz branży FMCG. Specjalizuje się w prawie cywilnym oraz regulacjach prawnych szeroko rozumianego prawa handlowego i obrotu gospodarczego. Posiada doświadczenie w świadczeniu usług konsultacji i doradztwa prawno-biznesowego, w tym zakładaniu i przekształcaniu spółek handlowych. Dopełnieniem powyższego jest praktyka w zakresie umów w obrocie gospodarczym i prawie pracy. Biegle włada językiem angielskim oraz posługuje się językiem niemieckim.

wilkowska

Adwokat

Katarzyna Wilkowska

Członek Pomorskiej Izby Adwokackiej. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim Wydział Prawa i Administracji, a także Paris-Lodron Universitat Salzburg. Ukończyła Szkołę Prawa Amerykańskiego organizowaną przez Chicago-Kent College of Law. Zdobywała doświadczenie podczas współpracy z Kancelariami Adwokackimi oraz stałej współpracy z podmiotami gospodarczymi z branży budowlanej, spedycji oraz branży OZE. W swojej praktyce adwokackiej specjalizuje się w reprezentowaniu osób fizycznych i przedsiębiorców przed sądami powszechnymi i organami administracyjnymi w sprawach cywilnych, spadkowych i rodzinnych, ze szczególnym uwzględnieniem małżeńskich spraw majątkowych. Z racji występowania w roli obrońcy, zajmuje się także prawem karnym i karnoskarbowym, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień penitencjarnych. Biegle włada językiem angielskim.